IME I PREZIME INSTITUCIJA PREDMET GRAD OCJENA
Gordan Begler Gimnazija Karlovac Geografija Karlovac 5
Dragomir Sundać 5
Marija Pustak Prirodoslovna tehnička škola Split Kemija Split 5
Joško Berdović GIMNAZIJA DUBROVNIK filozofija, Politika i gospodarstvo, logika Dubrovnik 5
Lada Puljek V. gimnazija 'Vladimir Nazor' Split Likovna umjetnost Split 5
Doma Zidar GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR Biologija Zadar 5
Željko Markota SREDNJA ŠKOLA FRA ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA Osnove elektrotehnike, internetske tehnologije, sklopovska oprema računala, informacije i komunikacije, digitalna elektronika Ploče 5
Biljana Božić Tehnička škola Sisak Osnove elektrotehnike Sisak 5
Vesna Filipčić OŠ IVANA MAŽURANIĆA matematika Zagreb-Dubrava 5
zdenko mrčela OŠ Mladost Likovna umjetnost Lekenik 5
Svjetlana Brkić-Milivojević EKONOMSKA I TURISTIČKA ŠKOLA DARUVAR Njemački jezik Daruvar 5
Jasna Baketa Gornjogradska gimnazija Zagreb Kemija Zagreb 5
Ema Bodrožić-Selak II. gimnazija Split Hrvatski Split 5
Marija Mazalin SREDNJA ŠKOLA IVANA MEŠTROVIĆA DRNIŠ Povijest Drniš 5
Višnja Pranjić Škola za medicinske sestre Vinogradska Profesionalna komunikacija u sestrinstvu Zagreb 5
Leana Licul Srednja škola Mate Blažine Labin Talijanski Labin 5
Petra Kačarovski OŠ LJUDEVITA MODECA KRIŽEVCI Priroda / Biologija Križevci 5
Alenka Princ OŠ Klana razredna nastava-učitelj mentor Klana 5
Marijana Geets Kesić Zdravstvena škola Split Split 5
Denis Smolar Visoko učilište EFFECTUS - visoka škola za financije i pravo 5
Jelena Filipović-Grčić 5
Lea Skorin-Kapov Zavod za Telekomunikacije 5
Jadranka Vuković Rodriguez 5
Margita Dazgić OBRTNIČKO - INDUSTRIJSKA ŠKOLA, Županja Kemija Županja 5
Anica Čuka Sveučilište u Zadru, Odjel za geografiju 5
Liljana Radoš Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Ravnateljica (a i prof. Matematike) Pula 5
Petar Žmire SREDNJA ŠKOLA TIN UJEVIĆ VRGORAC Vrgorac 5
Zlata Solar Graditeljska tehnička škola matematika Zagreb 5
Dalibor Šimunić OBRTNIČKA ŠKOLA GOJKA MATULINE ZADAR Fizika Zadar 5
Josip Sokić GIMNAZIJA NOVA GRADIŠKA Biologija i Kemija Nova Gradiška 5
Nikola Markulin GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA ZADAR Politika i gospodarstvo, Povijest Zadar 5
Dario Nikić Čakar FPZG: Fakultet političkih znanosti 5
Radomir Jurić Sveučilište u Zadru, Odjel za turizam i komunikacijeske znanosti 5
Jadranka Sabolek III. gimnazija Fizika Zagreb 5
Valerija Karačić II. gimnazija Osijek hrvatski jezik Osijek 5
Berisalv Rusan Gimanzija Marul Zagreb 5
Branka Vulić OŠ Svete Ane u Osijeku Engleski i njemački jezik Osijek 5
Denis Plavetić Gimnazija Karlovac Engleski Karlovac 5
Lorena Žufić Ekonomska škola Pula Ekonomska grupa predmeta Pula 5
Tihomir Katušić Gimnazija Matija Mesić Likovna umjetnost Slavonski Brod 5
Filip Vujasinović III. gimnazija Osijek Geografija Osijek 5
Majda Rijavec Veleučilište VERN 5
Maja Mihaljević-Kosor 5
Antonija Primorac 5
Veljana Matić Srednja škola Ban Josip Jelačić Engleski Zaprešić 5
Mirjana Jugo Prirodoslovna škola Vladimira Preloga Biologija Zagreb 5
Lea Tijan 5
slaven imre OŠ Antun Gustav Matoš Geografija Vinkovci 5
Mirjana Bauer Gimnazija Tituša Brezovačkog Talijanski jezik Zagreb 5
Petar Kassal 5
1 2 3 179