Svi prvaci Državnog srednjoškolskog sportskog prvenstva u Poreču

Od 23. do 25. travnja u Poreču je već tradicionalno održana završnica Državnog srednjoškolskog prvenstva u šest odabranih sportova. Riječ je o futsalu, košarci, odbojci, rukometu, stolnom tenisu i badmintonu.

izvor: Hravtski školski sportski savez

Standardno je najviše medalja osvojila Športska gimnazija iz Zagreba. Ovoga puta iz Poreča, učenici ove škole nose četiri medalje od čega su sve četiri zlatnog sjaja.  

Provjerite tko su svi pobjednici Državnog prvenstva u Poreču

Pogledajte sada tko je sve osvojio medalje, prema pojedinim sportovima:

Futsal 

Djevojke:

1. Športska gimnazija Zagreb 

1. Srednja škola Koprivnica 

3. I. gimnazija Osijek

Mladići:

1. Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Pula

2. Srednja škola Bedekovčina

3. Prva tehnička škola Tesla Zagreb

Košarka 

Djevojke:

1. III. gimnazija Zagreb

2. Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik

3. Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića s pravom javnosti Slavonski Brod

Mladići:

1. Građevinska tehnička škola Rijeka 

2. Gimnazija Frane Petrića Zadar

3. XIII. gimnazija Zagreb

Rukomet

Djevojke:

1. Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad

2. Prva riječka hrvatska gimnazija Rijeka

3. Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče

Mladići:

1. Športska gimnazija Zagreb

2. Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice

3. Prva riječka hrvatska gimnazija Rijeka

[FOTO] Nakon drame u završnici, tek penali odlučili državne prvakinje u rukometu

Odbojka

Djevojke: 

1. Športska gimnazija Zagreb

2. Srednja škola Mate Balote Poreč

3. Srednja škola Vrbovec

Mladići: 

1. Srednja škola Zvane Črnje Rovinj

2. I. gimnazija Osijek 

3. Tehnička škola Čakovec

Stolni tenis: 

Djevojke:

1. Srednja škola Duga Resa

2. I. gimnazija Zagreb

3. Srednja škola Dugo Selo

Mladići:

1. Športska gimnazija

2. Tehnička škola Pula

3. III. gimnazija Zagreb

[FOTO+VIDEO] Gimnazijalci iz Križevaca peti put u nizu najbrži u državi

Badminton

Djevojke:

1. Gimnazija Tituša Brezovačkog

2. Gimnazija Velika Gorica

3. Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik

Mladići:

1. Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec

2. II. gimnazija Zagreb

3. Gimnazija Pula

Ekipne fotografije svih timova, koji su se natjecali na završnici Državnog srednjoškolskog sportskog prvenstva u Poreču, možete pogledate ispod. 

Odgovori