Faks Ako ste na natječaju za dom postigli najmanje jedan bod, možete dobiti sobu

Ako ste na natječaju za dom postigli najmanje jedan bod, možete dobiti sobu

Martina Gelenčir
Martina Gelenčir

13. ožujak 2017.

Google Dodajte Srednja.hr kao željeni izvor na Googleu

Već je nekoliko puta od objave konačnih rezultata zagrebački Studentski centar spustio bodovnu granicu za smještaj u studentske domove. Ovoga puta sobu u domu mogu zatražiti svi koji su na natječaju postigli minimalno jedan bod.

Foto: srednja.hr

Izdvojeni članak

Selite u studentski dom! Ove stvari trebate obvezno spakirati

Spuštena je bodna granica za useljenje u studentske domove Studentskog centra u Zagrebu, pa sada svi studenti (i stariji i brucoši) koji su na natječaju postigli minimalno jedan bod imaju pravo zatražiti sobu u domu. 

Studenti koji su ostvarili pravo na useljenje po spuštanju bodne granice dužni su javiti se u Poslovnicu za smještaj, u radnom vremenu od 8 do 15 sati. Sa sobom treba ponijeti jedan od sljedećih dokumenata: indeks, x-icu ili osobnu iskaznicu. 

Studenti koji zatraže sobu bit će raspoređeni na slobodna mjesta, a roka za useljenje nema, već se studenti mogu useliti do popunjenja kapaciteta.