Pretraga

Black Friday je pred vratima, naša ekipa složila je listu dobrih popusta u tri kategorije

A- A+

Black Friday je pred vratima, a neke su trgovine s brutalnim popustima krenule već od ponedjeljka. Po izboru ekipe srednja.hr, složili smo malu listu popusta u tri kateogorije – tehnologija, odjeća i kozmetika te zdrava hrana.

Foto: Unsplash; Arturo Rey

Za dva dana stiže Black Friday, inflacija popusta i sniženja u brojnim trgovinama diljem svijeta. Taj trend posljednjih nekoliko godina ne zaobilazi ni naše prostore. Izdvojili smo nekoliko lanaca koji prodaju tehnologiju, odjeću, kozmetiku i zdravu hranu, a u kojima za dva dana zasigurno možete uloviti neku super ponudu.

Tehnologija

Trgovina koje prodaju mobitele, računala i bijelu tehniku na našim prostorima stvarno ne nedostaje. U svakome od njih neki su uređaji već na debelim popustima, a očekuju se još i veći za Black Friday. Mi smo izdvojili nekolicinu, među kojima se nalaze i oni što su s popustima krenuli od početka tjedna.

Ako ste ljubitelj Appleovih gadgeta i uređaja, nikako ne zaobiđite iStyle. Od ponedjeljka imaju posebne cijene za nekoliko različitih tipova proizvoda. Macbook Air, generaciju iz 2017. godine koja još uvijek uspješno konkurira među laptopima za uživanje, konzumiranje medijskih sadržaja i lakše poslove. U ovoj ga trgovini možete pronaći za nikad nižu cijenu od 5.999 kuna. Nudi se iPhone 7 za 1.999 kuna. Iako se radi o starijem uređaju, za one koji žele dobiti Apple iskustvo, ali su na budžetu, ova prilika i nije tako loša uzmemo li u obzir da se radi o jednom od najpopularnijih modela iPhonea koji ima Apple pay i najnoviji iOS 14 operacijski sustav. Osim toga, možete naći i sjajni iPad tablet za 2.799 kuna koji se uz tipkovnicu i miš, za što na novom sustavu ima podršku, može pretvoriti u malo prijenosno računalo. Sniženi su još neki dodaci i noviji uređaji.

Na webshopu eDigitala našli smo Honor Band 5 sat za mjerenje aktivnosti za nikad nižu cijenu od 196,23 kuna, Honor Choice bežične slušalice koje izgledom dosta podsjećaju na basnoslovno skupe Apple Airpods Pro, za samo 298,71 kuna. Ako, pak, želite osjetiti iskustvo Ultra HD televizijske sadržaje, tu je i Samsung Smart LED TV snižen na 2.444,94 kune.

Sancta Domenica još je jedan poznati tehnološki lanac na kojem možete naći široku kolekciju sniženih android smartphone uređaja, dodatke i popratne gadgete, a akcija je počela već u ponedjeljak u ranim jutarnjim satima. Možete očekivati do 40% popusta na velike kućanske uređaje, do 50% popusta na male kućanske uređaje do 20% popusta na TV i AV uređaje, do 20% popusta na laptope i monitore, do 33% popusta na mobitele, do 46% popusta na pametne satove i do 90% popusta na dodatke i gadgete.

Odjeća i kozmetika

Krenimo prvo sa Zarom. U Zari smo prethodnih godina mogli vidjeti 20 do 30 posto popusta na sve proizvode ili čak i više na odabranu kolekciju. Iako ove godine još nema službenih najava ni vijesti, za pretpostavljati je da će se ovaj popularni lanac trgovina uključiti u Black Friday akciji. Berhska, lanac trgovina istog vlasnika, do sada je imao popuste od 50 posto na set odabranih proizvoda. U petak pomno pregledajte sve Berhskine artikle koje ste zapazili prethodnih tjedana, možda će upravo oni biti odabrani za brutalan popust. Svakako provjerite i još jedan sestrinski lanac Stradivarius, jer su najavili određene popuste za Black Friday, iako je još prerano spekulirati o kojim se točno artiklima radi.

Švedski lanac H&M prošle je godine sudjelovao u Black Friday akcijama tako što su na taj dan svi kupci imali popust od 20 posto na cijeli asortiman. Isto očekujemo i ove godine pa požurite pogledati koji vam se komadi najviše sviđaju kako biste ih odmah po dolasku sniženja mogli zgrabiti.

Među popularnim internetskim stranicama koje prodaju odjeću treba svakako izdvojiti ASOS. ASOS će se uključiti u Black Friday sniženja s popustom od 20 posto za svaku narudžbu poviše 30 eura, a za taj popust potrebno je pri kupovini iskoristiti kod ASOSNEWJOY. Još jedna popularna online trgovina ZAFUL već neko vrijeme bilježi brutalne popuste, a ovoga tjedna situacija postaje još sjajnija. Za svaku narudžbu iznad 30 eura kupci će dobiti besplatan poklon, a za svaku narudžbu iznad 45 eura dobit će 10 eura popusta. Sutra, u četvrtak, imaju veliku rasprodaju stvari od 1.99 eura pa pokušajte ni to ne propustiti.

Notino, popularni lanac trgovina kozmetike i parfema na odabrane brendove i njihove proizvode nudi popust od 25 posto uz kod black25. Među sniženim brendovima nalaze se Burberrry, Versace, Victoria’s Secret, Bobbi Brown, Gucci, Lancome i brojni drugi. Trenutno se u rubrici pokloni i akcije na Notinu nalazi čak 815 proizvoda, a cijelu ponudu možete vidjeti ovdje.

Zdrava hrana

Kada pričamo o zdravoj hrani nikako ne možemo izostaviti Tvornicu zdrave hrane i njihov Zeleni tjedan, sedmodnevnu akciju koja uključuje i Black Friday te gomilu popusta na izrazito zdrave i nutritivne namirnice. U ponedjeljak su na sniženju tako bila razna ulja, s rabatom do čak 50 posto. U utorak su oduševili ljubitelje zdravijih grickalica pa su svi orašidi bili sniženi. Danas je dan za maslace, pa svoj omiljeni organski maslac od kikirikija, badema ili lješnjaka možete naći u gotovo pola cijene. Sutra su na redu sjemenke – lana, suncokreta, chia i drugih – na popustu od 50 posto. U petak, na sami Black Friday, očekuje vas 20 posto na cijeli asortiman, a subotu i nedjelju ćete imati besplatnu dostavu na svaku narudžbu u iznosu od 100 kuna ili više.

Čak 42 posto popusta na cijeli svoj asortiman daje MyProtein u, kako ističu, najvećoj Black Friday akciji. Ljubitelji protein shakeova, proteinskih pločica i raznih drugih dodataka za one koji život vole živjeti malo zdravije, nabiti masu ili smršaviti do ljeta, a sve to moguće je za gotovo upola manju cijenu uz kod BFHR2020. Za one koji potroše nešto više novca, 699 kuna ili 999 kuna, bit će pripremljeni posebni pokloni.

GymBeam nudi popuste i do 50 posto, a asortiman proizvoda sličan je kao i u drugim trgovinama koje prodaju dodatke prehrani za mršavljenje ili stvaranje mišićne mase. Nama, kako nismo baš neki bilderi, najviše se svidjela ponuda Proteinele, proteinskog krem proizvoda sa znatno smanjenim udjelom šećera i visokim udjelom bjelančevina. Dolazi u dva okusa, sneni lješnjak (dreamy hazelnut) i bijela čokolada, a za teglicu od 400 grama izdvojit ćete samo 30 kuna.


*Napomena: U ovom tekstu nalaze se popusti u trgovinama i brendovima po selektivnom izboru naše ekipe sa srednja.hr. Ovo nije tekst s definitivnim popisom svih trgovina s najboljim popustima.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap