Pretraga

Oglas za posao voditelja marketinga i promocije

A- A+

Portal za mlade srednja.hr nastao je krajem 2011. godine s ciljem zauzimanja internetskog tržišta srednjoškolaca jedinstvenim projektom u Hrvatskoj. U kasnijoj fazi cilj projekta proširen je na studentsku populaciju, a nakon prvog mjeseca rada s četvero aktivnih novinara portal bilježi preko 100,000 unique posjetitelja(google analytcs/rujan2012). Prosječna dob zaposlenika je 23 godine, a osim mladosti odlikuje nas kvalitetan timski rad i ugodna radna atmosfera.

Opis posla

  •  Upravljanje cjelokupnim marketinškim aktivnostima
  • Analiziranje i pozicioniranje na marketinškom tržištu s ciljanom populacijom mladih od 14-24 godine
  • Komuniciranje s direktnim klijentima i marketinškim agencijama
  • Razrada i upravljanje projektima
  • Pozicioniranje branda i PR strategija

Uvjeti

  • Iskustvo u marketingu nekog medija
  • Prednost je iskustvo u marketinškom radu s digitalnim medijima
  • Poznavanje digitalne marketing terminologije
  • Rad u ad serverima (doubleclick)
  • Rad u MS Officeu
  • Dobro poznavanje engleskog jezika

Što nudimo?

  • Rad na ambicioznom portalu koji mjesečno bilježi značajne poraste u posjećenosti s ciljem da do kraja godine dosegne 150,000 jedinstvenih posjetitelja i pozicionira se u top30 hrvatskih portala

Plaću koja bi se temeljila na rezultatu, tj. postotku od prodaje. Moguće zapošljavanje po fiksnoj plaći za testni period.

Svoj životopis i kratki dodatak zašto bi Vi bili idealna osoba za ovaj posao šaljite na [email protected] (Marko Matijević) do 11. Listopada.