Pretraga

Opet rasturamo: Naši učenici osvojili zlato na Međunarodnom turniru mladih prirodoslovaca

A- A+

Još jedan sjajan uspjeh za naše učenike. S Međunarodnog turnira mladih prirodoslovaca, čije je finale održano u petak u Bjelorusiji, doma donose zlatnu medalju. Hrvatski je tim prvo mjesto podijelio s Novim Zelandom, a srebro je pripalo Švicarskoj.

Naš tim na Međunarodnom turniru mladih prirodoslovaca
Foto: Istraživački centar mladih

Naši su učenici i ove godine rasturili na Međunarodnom turniru mladih prirodoslovaca doma donijevši zlatnu medalju. Radi se o petoj uzastopnoj medalji naših učenika u pet godina sudjelovanja na ovom turniru te o drugom osvojenom zlatu.

 

Ovi ljudi su nas predstavljali

Ove godine naš je tim nastupio u sastavu: Andrej Todić (kapetan), Marita Machata, Rea Pešušić, Dora Špoler, Magdalena Žokalj, Marko Drozdek, Zoe Jelić Matošević (voditeljica), Elena Lukačević (voditeljica), Domagoj Pluščec (voditelj).

Prvo je mjesto naš tim podijelio s Novim Zelandom, a srebrnu medalju osvojila je Švicarska.

Opet rasturamo: Naši učenici osvojili zlato na Međunarodnom turniru mladih prirodoslovaca
Share via
Copy link
Powered by Social Snap