Pretraga

Završilo je natjecanje srednjoškolaca, ovo su imena najboljih učenika u svakoj disciplini

A- A+

Nakon tri dana završilo je Državno natjecanje učenika strukovnih škola, WorldSkills Croatia. Natjecanje je organizirala Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, a ove se godine natjecalo ukupno 360 učenika iz cijele Hrvatske u 41 disciplini, a mi donosimo popis onih koji su se našli na prva tri mjesta iz svake discipline.

Foto: Matej Markovinović | srednja.hr

Najveće natjecanje strukovnih škola u Hrvatskoj je završilo. Trajalo je tri dana gdje se 360 učenika iz cijele Hrvatske natjecalo na Zagrebačkom velesajmu u 41 disciplini. Službeni rezultati su stigli, a mi smo sastavili popis učenika koji su na prva tri mjesta iz svih disciplina. Kako je natjecanje izgledalo te kakva je bila atmosfera možete pogledati u našem videu.

@srednja_hr Bili smo na najvećem natjecanju učenika strukovnih škola – World Skills Croatia! Ovo je samo mali dio atmosfere, više možete pronaći na portalu srednja.hr! #worldskills #worldskillscroatia #hrvatska #croatia #strukovnaškola #frizeri #policajci #slasticar #mehanicar #srednjahr #vijesti ♬ Old Disney Swing Jazz – Nico

Agro

  1. Sara Kasanić, Agronomska škola Zagreb
  2. Frane Parat, Srednja škola Braća Radić Kaštel Štafilić-Nehaj
  3. Filip Pilaj, Srednja škola Bedekovčina

Cvjećarstvo

  1. Leona Vajdić, Srednja škola ‘Arboretum Opeka’, Marčan
  2. Sara Škrnjug, Agronomska škola Zagreb
  3. Lea Paska, Gospodarska škola Čakovec

Pekarstvo

  1. Filip Belani, Srednja strukovna škola Varaždin
  2. Leonardo Lupić, Poljoprivredna, prehrambena i veterinarska škola Stanka Ožanića
  3. Paula Ćubić, Strukovna škola Pula

Veterina

  1. Margareta Mežnarić, Srednja gospodarska škola, Križevci
  2. Martina Radojčić, Prirodoslovna škola Karlovac
  3. Magdalena Franjić, Zdravstvena i veterinarska škola dr. Andrije Štampara, Vinkovci

Šumarstvo

  1. Marko Krivokuća, Srednja škola Ivana Trnskoga, Hrvatska Kostajnica
  2. Zlatko Zagorac, Drvodjeljska škola Zagreb
  3. Karlo Koledić, Srednja škola Matije Antuna Reljkovića, Slavonski Brod

Stolarstvo

  1. David Golubić, Srednja strukovna škola, Varaždin
  2. Michael Lihter, Srednja škola Oroslavje
  3. Mate Perica, Srednja strukovna škola Šibenik

Modni dizajn i tehnologija

  1. Klaudija Jakovljević, Škola za modu i dizajn, Zagreb
  2. Gabrijel Mišić, Trgovačka i tekstilna škola u Rijeci
  3. Dajana Barišić, Srednja strukovna škola Vinkovci

Multimedija

  1. Ivan Vanić, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
  2. Dražen Bošnjak, Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju, Split
  3. Ema Mihaliček, Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću, Zabok

Automehatronika

  1. Jan Makarun, Elektrostrojarska obrtnička škola, Zagreb
  2. Bojan Kojadinović, Tehnička škola Daruvar
  3. Mihael Kovač, Srednja škola Isidora Kršnjavoga, Našice

Kućne instalacije

  1. Fran Liber i Ivan Toma, Strojarska i prometna škola, Varaždin
  2. Gabrijel Bakšaj i Antonio Pavlović, Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija
  3. Kristijan Tunić i Ivan Komljenović, Tehnička škola Daruvar

Strojarske tehnike

  1. Antonio Šarčević, Srednja Strukovna Škola Antuna Horvata, Đakovo
  2. Filip Komar, Tehnička škola Čakovec
  3. Jakov Seleš, Tehnička škola Bjelovar

CNC i CAD/CAM TEHNOLOGIJE

  1. Karlo Kluković, Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića
  2. Mateo Zrile, Tehnička škola Šibenik
  3. Jakov Krstičević, Tehnička škola Slavonski Brod

Električne instalacije

  1. Marko Pajić, Srednja škola Glina
  2. Filip Benedeković, Industrijsko – obrtnička škola, Slavonski Brod
  3. Niko Stojković, Tehnička škola Karlovac

Izrada programskih rješenja

  1. Marko Borković, Tehnička škola Čakovec
  2. Josip Koprivnjak, Elektrotehnička i prometna škola, Osijek
  3. Tomislav Fusić, Strukovna škola Đurđevac

Graditeljska tehonolgija

  1. Leon Pranjić, Tehnička škola Bjelovar
  2. Petar Benger, Srednja škola Bedekovčina
  3. Kristijan Knego, Graditeljska tehnička škola

Arhitektonske tehnolgije

  1. Magdalena Vukušić, Graditeljsko-geodetska tehnička škola
  2. Matko Hosni Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola Varaždin
  3. Dario Jelenčić, Mješovita industrijsko-obrtnička škola, Karlovac

Zidarstvo

  1. Dorian Elveđi i Kristian Đaković, Obrtnička i industrijska graditeljska škola
  2. Mihael Tisaj i Mario Jantol, Graditeljska škola Čakovec
  3. Luka Migles i Lovro Mišak, Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola, Varaždin

Suha gradnja

  1. Josip Mijatović-Lukić i Gabriel Barić, Tehnička škola Ruđera Boškovića, Vinkovci
  2. Marino Jureković i Mihael Filko, Srednja škola Bedekovčina
  3. Fran Petreković i Mihael Marić, Obrtnička i industrijska graditeljska škola

Soboslikarstvo

  1. Jana Rožić, Mješovita industrijsko-obrtnička škola, Karlovac
  2. Filip Škalec, Srednja škola Bedekovčina
  3. Ivan Horvat, Srednja strukovna škola, Varaždin

Geodezija

  1. Anđela Miletić, Graditeljsko-geodetska škola Osijek
  2. Fran Reš, Građevinska tehnička škola Rijeka
  3. Roko Tin, Bugarinovski Geodetska škola

Računovodstvo

  1. Denis Jambrečić, Ekonomska i trgovačka škola, Čakovec
  2. Matija Kovačić, Prva ekonomska škola
  3. Anja Lukić, Ekonomska i turistička škola, Daruvar

Prodajne vještine

  1. Lana Japec, Trgovačka škola
  2. Nikolina Vinko, Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
  3. Monika Herceg, Gospodarska škola Varaždin

Poslovanje recepcije hotela

  1. Marijana Đuka, Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik
  2. Mihaela Mišković, Srednja strukovna škola Vinkovci
  3. Izabella Vitman, Ugostiteljsko-turistička škola Osijek

Poslovanje turističke agencije

  1. Luana Stepčić, Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu, Pula
  2. Alan Nuhanović, Ekonomsko-birotehnička škola, Slavonski Brod
  3. Silvia Tadić, Hotelijersko- turistička škola u Zagrebu

Kuharstvo

  1. Nikola Vidović, Srednja škola Jure Kaštelan
  2. Ana Vrbovski, Srednja strukovna škola Vinkovci
  3. Marin Elezović, Turističko-ugostiteljska škola, Split

Ugostiteljsko posluživanje

  1. Lorena Topalović, Ugostiteljsko-turistička škola Osijek
  2. Erik Radovan, Strukovna škola Eugena Kumičića Rovinj – Scuola di formazione professionale Eugen Kumičić Rovigno
  3. Ante Vukadin, Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića, Sinj

Slastičarstvo

  1. Mia Danica Šeparović, Srednja škola Petra Šegedina
  2. Stjepan Eraković, Srednja strukovna škola Vinkovci
  3. Petar Marić, Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića, Sinj

Prometna tehnologija

  1. Denis Filipović, Zrakoplovna tehnička škola Rudolfa Perešina
  2. Tin Ostroški, Strojarska i prometna škola, Varaždin
  3. Duje Zorić, Tehnička i industrijska škola Ruđera Boškovića

Pomorska nautika

  1. Fernando Filipović, Pomorska škola, Split
  2. Nikica Batistić, Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik
  3. Matija Luka Fernežir, Prometno-tehnička škola Šibenik

Vožnja motornog vozila

  1. Nikola Bijelić, Prometno-tehnička škola Šibenik
  2. Anita Starčević, Strukovna škola Sisak
  3. Arvin Jakupović, Prometna škola, Rijeka

Fizioterapeutska skrb – fizioterapeutski tehničar

  1. Josip Bilić, Srednja škola Pakrac
  2. Lucija Meočević, Zdravstvena i veterinarska škola dr. Andrije Štampara, Vinkovci
  3. Vinka Kerep, Srednja škola Pregrada

Zdravstvena njega

  1. Lana Nađ, Medicinska škola Osijek
  2. Josip Bijelić, Škola za medicinske sestre Mlinarska
  3. Ingrid Tukarić, Medicinska škola Karlovac

Frizerstvo

  1. Marija Rubilović, Obrtničko-tehnička škola, Slavonski Brod
  2. Iva Renjić, Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića, Sinj
  3. Sara Đukić, Srednja škola Viktorovac, Sisak

Kozmetička njega

  1. Vedrana Tešanović Srednja strukovna škola Marko Babić
  2. Lorena Kedmenec Obrtnička škola za osobne usluge
  3. Marija Monika Kišiček Srednja strukovna škola, Varaždin

Pomoćni kuhar i slastičar

  1. Marija Maslać Srednja škola Metković
  2. Aleksandar Grčić Srednja škola – Centar za odgoj i obrazovanje Zagorska
  3. Josip Gašparac Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar

Robotika (EiR, SBM)

  1. David Herman i David Blažeka, Tehnička škola Čakovec
  2. Josip Čengija i Mark Bilen, Srednja škola Jelkovec
  3. Antonio Šantak i Jan Znamenaček, Tehnička škola Daruvar

Eko laboratorij

  1. Veronika Hrman, Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola Varaždin
  2. Kristina Opuhač, Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
  3. Damjana Pešorda, Srednja škola Matije Antuna Reljkovića, Slavonski Brod

Administracija IT sustava

  1. Matija Antolić, Srednja škola Krapina
  2. Josip Skledar, Elektrotehnička škola Zagreb
  3. Ivan Benčić, Srednja škola Zlatar

Tajničko poslovanje

  1. Nikolina Hižak, Gospodarska škola Varaždin
  2. Leo Drenovski, Ekonomska škola, Požega
  3. Marko Gradištanac, Ekonomska i upravna škola Osijek
Završilo je natjecanje srednjoškolaca, ovo su imena najboljih učenika u svakoj disciplini
Share via
Copy link
Powered by Social Snap