Posteri Maturanti odradili zadnji sat kuharstva uz jela s ražnja: 'Dobro su se počastili'

Maturanti odradili zadnji sat kuharstva uz jela s ražnja: 'Dobro su se počastili'

Ramona Ščuric
Ramona Ščuric

22. svibanj 2024.

Google Dodajte Srednja.hr kao željeni izvor na Googleu

Maturantima diljem Hrvatske ovo je zadnji tjedan nastave. Tako su maturanti Poljoprivredno-prehrambene škole u Požegi posljednji sat kuharstva obilježili u stilu – napravili su jela na ražnju. Uz nastavnika kuharstva pripremili su piliće, carsko meso i blitvu iz školskog vrta. – Naše maturantice i maturanti, zanimanja Agroturistički tehničari, uz nastavnika Kuharstva Anđelka Ledića, odradili su posljednju temu na satu Kuharstva – jela s ražnja. Prigodno, skorašnjem kraju srednjoškolskog obrazovanja, dobro su se počastili pripremivši u našem vanjskom kuharskom praktikumu, napisali su u objavi škole na Facebooku. Kako je to izgledalo možete pogledati u fotografijama niže.