Dinamovi juniori u četvrtfinalu Lige prvaka: Teškom pobjedom u penalima nadjačali Bayern

Petstotinjak navijača bodrilo je danas Dinamove juniore na gostovanju kod Bayerna, a Modri su se potrudili pokazati im da nisu dolazili bez veze. Pobjedom u dramatičnim penalima teške utakmice protiv bavarskog kluba Dinamo se plasirao u četvrtfinale Lige prvaka.

screeenshot: Twitter

Dinamo je u četvrtfinalu Lige prvaka!

Nakon žestoke borbe protiv Bayerna u osmini finala UEFA-ine Lige prvaka mladih Dinamovi juniori izborili su se za nastavak velikog natjecanja.

Iako je utakmica za Modre počela izvrsno, Bavarci su se ipak pokazali kao dostojni protivnici.

Dinamov Krizmanić prvi je gol zabio već u drugoj minuti, a Karrica dvadesetak minuta kasnije poveo za 2:0.

Bayernov Leon Dajaku u 35. minuti zabio je za 1:2 pa su Bavarci nažalost dominirali završnim dijelom prvog poluvremena.

Ipak, Dinamo je odlično iskoristio početak drugog poluvremena te se, nakon odmora, vratio gdje mu je i mjesto.

Modri su nastavili s izvrsnom igrom, no taman kada se mislilo da je sve gotovo, nepažnja Joška Gvardiola dovela je do autogola u 88. minuti.

Ni pet minuta sudačke nadoknade nije bilo dovoljno da ijedna momčad zabije pogodak i tako odnese pobjedu pa se išlo na penale. I to kakve!

Tek u osmoj seriji penala Dinamo se uspio izboriti za ulazak u četvrtfinale Lige prvaka. Ali je uspio!

Modre u četvrtfinalu očekuje portugalska Benfica.