Svaštara Justin Timberlake vraća se glazbi

Justin Timberlake vraća se glazbi

Matea Ivančić

24. svibanj 2012.

Google Dodajte Srednja.hr kao željeni izvor na Googleu

usdish.com

Pjevač koji je postao glumac, Justin Timberlake, vratit će se glazbi radeći soundtrack za film .

Na Cannes Film Festivalu otkriveno je da Timberlake neće samo raditi glazbu već će biti i glazbeni producent, odnosno odlučivat će koje će se pjesme drugih izvođača naći na soundtracku. 

U filmu glumit će Justinova zaručnica Jessica Biel i Chloe Moretz. Režirat će ga Bill Purple, a radnja je smještena u New Orleansu. Arhitekt koji teško podnosi smrt svoje žene sprijatelji se sa mladom i pametnom djevojkom uz čiju pomoć gradi splav kako bi mogli prijeći Atlantik.

Dok ne čujemo neke nove pjesme, prisjetimo se Justinovih odličnih hitova.