Pretraga

Naši učenici rasturili i na geografskoj olimpijadi: Doma donijeli dva srebra i broncu

A- A+

Naši učenici rasturili su i na geografskoj olimpijadi, donijevši doma dvije srebrne i brončanu medalju, izvijestilo je Hrvatsko geografsko društvo.

zlatna medalja zlato

Foto: Pixabay

Hrvatsko geografsko društvo objavilo je kako je naš tim osvojio sjajne rezultate.

– Sa zadovoljstvom javljamo da je na Svjetskoj geografskoj olimpijadi (iGeo), organiziranoj od strane kolega u Istanbulu i održanoj online od 11. do 16. 8. 2021., hrvatski tim osvojio jednu srebrnu i dvije brončane medalje. Na Olimpijadi su sudjelovali učenici Ema Buljan (brončana medalja), Nika Kilić, Mislav Maldini (brončana medalja) i Maks Vincek (srebrna medalja). Učenici su ispite pisali na Geografskom odsjeku, javili su iz Hrvatskog geografskog društva.

U organizaciji i provedbi ovogodišnje Olimpijade s Odsjeka su docent Ivan Šulc (voditelji olimpijskoj tima) i asistent Ivan Ivić te docentica Dubravka Spevec, kao članica upravnog odbora (Task Force) Olimpijade.